logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Filiz Makarna Fiyonk 500 g

Filiz Makarna Fiyonk 500 gAdet Fiyatı : 15,75 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 315,00 TL
Birim Fiyat: 15,75 TL


En geç Kargoda!

Bu üründen en fazla 20 Adet sipariş verebilirsiniz.


İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Makarna Fiyonk 500 g

Filiz Fiyonk Makarna 500 Gr

 

Kelebek, burgu ya da fiyonk şeklinde sahip olan pek çok makarna türü mevcut durumda. Bu aşamada markaları dikkate alınıyor ve aralarından tercihe geçiliyor. Örnek verecek olursak yılların markası olan Filiz ön plana çıkmaktadır. Öyle ki uzun süredir sektörde bulunan ve kaliteli ürünlere yer veren markalar arasında. Sonuç olarak Bizim Toptan içerisinde de yerini almış durumdadır.

 

Filiz fiyonk makarna 500 gr nasıl merak edenler görselleri sayesinde fikir sahibi olabilir. Devamında da fiyat bilgisine yer verilir. Böylece piyasanın altında olan fiyatları öğrenmiş olacaksınız. Neticesinde ise birkaç adet satın alabilir ve hızlı kargo imkanlarından faydalanabilirsiniz. Nitekim kısa süre içerisinde satın aldığınız ürünler elinize ulaştırılır.

 

Fiyonk şekline sahip olan markaları dilediğiniz şekilde servis edebilirsiniz. Başta yapmanız gereken ise kaynar su içerisinde pişirmektedir. Bu anlamda dakikasını dikkate alarak pişirmeniz gerekiyor. Neticesinde yenmeye hazır olan makarna için farklı soslar ya da sebzeler göz önünde bulundurulabilir. Mesela mevsim sebzelerini suda haşlayabilir ve makarnalarınız ile servise hazır edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.