logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Arpa Şehriye 500 g
  • resm Besler Mutfak Arpa Şehriye 500 g

Besler Mutfak Arpa Şehriye 500 gAdet Fiyatı : 11,00 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 220,00 TL
Birim Fiyat: 11,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Arpa Şehriye 500 g

Besler Mutfak Arpa S¸ehriye Makarna 500 Gr

 

Temel gıdalar arasında yerini alan arpa şehriye, makul fiyatlar eşliğinde karşınızda. Bizim Toptan üzerinden satın alabilir ve kısa süre içerisinde temin edebilirsiniz. Nitekim hızlı kargo gönderimleri dahilinde elinize ulaştırılması uzun sürmez. Aksine kısa sürede kapınıza kadar getirilir ve anında değerlendirmeniz mümkün hale gelir.

 

Besler mutfak arpa şehriye makarna 500 gr türü eşliğinde alıcısını karşılamaya devam ediyor. Sonuç olarak satın alma işlemlerine yer verenler makul fiyatlarla karşı karşıya kalacaktır. Arkasından elinize ulaştırılan arpa şehriyeyi dilediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Mesela pirinç eşliğinde kullanılabilir ve lezzetli pilavlar hazırlanabilir. Öyle ki genel anlamda pilav yapımında kullanıldığı açık durumda. Pilavların dışında da kullanımı bir hayli yaygındır.

 

Çorbaların da vazgeçilmezi halinde olan temek gıdalardan bir tanesidir. Örneğin şehriyeli ve domatesli olan çorbalarda kullanılmaktadır. Hatta sütlü çorbaların içerisine dahi katıldığı zaman ayrı bir lezzet katıyor. Kısacası çorbalarda ve ana yemeklerde kullanımına yer verilmektedir. Önce kavurulan arkasından da yemeklere katılan, pratik gıdalardan bir tanesidir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.