logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Bizim Makarna Burgu 500 g

Ülker Bizim Makarna Burgu 500 g

4 Adet üzeri 7,19 TL

Adet Fiyatı : 7,90 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 144,00 TL
Birim Fiyat: 7,20 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 30.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bizim Makarna Burgu 500 g

Bizim Makarna Burgu 500 Gr

Öğle ve akşam yemekleri için ideal seçimlerden biri de bizim makarna burgu 500 gr olabilir. Lezzetli makarna tarifleriyle, akşam ve öğle sofranızı renklendirebilirsiniz. Hijyen ile fabrika ortamında üretilen makarna ürünleri, temiz ve sağlık koşullarına uygun hazırlanır. Paketlenir ve raflarda yerini alarak, alıcıya ulaştırılır. Bütün aşamalardan geçen makarna burgu, kısa zamanda sofranızda hazır olacaktır.

15 ile 25 dakika arasında hazırlanan Bizim Burgu Fusilli, ister sos kullanarak ister sade olarak tüketile bilinir. Şekilli makarnalar arasında tercih ettiğiniz burgu fusilli, ambalajlı ve tüketim için uygun ürünlerdendir. Makarna severlerin tercih edebileceği ürünlerimizden biri olan Burgu makarna, kısa zamanda sofranızda hazır.

Haşlama işlemiyle hazırlayacağınız burgu makarna, istediğiniz sos ve şarküteri ürünüyle kullanabileceğiniz tüketim ürünlerindendir.

Ortalama 15-25 dakika arasında hazırlanır. Kısa zamanda sofranızda yemeye hazır olabilir. Fabrika ortamında hazırlanan makarnalar, gramlarına göre paketlenerek alıcıya ulaşımı sağlanır. Şekilli makarnalar arasında dönerli çizgili burgu makarna, akşam ve öğle yemekleriniz için ideal seçimlerinizden olabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.