logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Makarna İnce Uzun 500 g

Besler Mutfak Makarna İnce Uzun 500 gAdet Fiyatı : 9,75 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 195,00 TL
Birim Fiyat: 9,75 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Makarna İnce Uzun 500 g

Besler Mutfak I·nce Uzun Makarna 500 Gram

 

İnce ve uzun olan makarnalar isteğe bağlı olarak hazırlanabilir. Mesela yetişkinlerin genel olarak kırmadan pişirmeye geçtikleri görülüyor. Ancak çocuklar için genelde kırılıp pişirilmesi tercih ediliyor. İnce ve uzun olmasından dolayı kırılarak pişirilmesi, daha kolay tüketilmesini sağlar. Özellikle de çocuklar için hazırlanan makarnaların birkaç parçaya kırılması esas alınmakta.

 

Besler mutfak ince uzun makarna 500 gram alternatifi mevcut durumda. Bizim Toptan içerisinden gramajı ve fiyatları değerlendirerek siparişe geçilebilir. 

Makarnaların birkaç dakika içerisinde pişirildiği açık durumda. Devamında fazla suyun süzülmesi ve hafif soğuması halinde tüketimine geçilir. Bu aşamada isteğe bağlı olarak sade ya da soslu bir şekilde servis edilebilir. Makarna pişerken diğer yandan sos hazırlıklarına geçilmesi de zamandan tasarruf etmenizi mümkün kılar. Böylece kısa sürede akşam yemeğinizi hazırlamış olursunuz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.