logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Bizim Makarna Kelebek 500 g

Ülker Bizim Makarna Kelebek 500 gAdet Fiyatı : 12,90 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 258,00 TL
Birim Fiyat: 12,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bizim Makarna Kelebek 500 g

Bizim Makarna Kelebek 500 Gr

Ülker ürünlerinden biri olan Bizim makarna kelebek 500 gr, fabrika ortamında özel işlemlerden geçirilerek paketlenir. Hamur halinde olan makarna şeritleri, özel aletler aracılığıyla, hamur şeritler kelebek şeklinde doğranır ve kurumaya bırakılır. Bu şekilde hazırlanan makarna, akşam ve öğle yemekleri için ideal seçimlerinizden biri olabilir. Kelebek makarna hem soslarla hem de şarküteri ürünlerle istediğiniz gibi hazırlayabileceğiniz tüketim ürünlerindendir.

15 ile 25 dakikada pişirilebilen Bizim kelebek farfalle, sofranızda kısa zamanda yer alabilecek lezzetli makarna çeşitlerindendir. İstediğiniz pişirme yöntemiyle hazırlayabileceğiniz makarna çeşitleri, İtalyan sofralarından Türk kültürüne yerleşmiş, kısa zamanda damak lezzetimizle birleşmiş ürünlerdendir.

Birçok makarna çeşidini bulabileceğiniz, bizim makarna ürünleri kısa zamanda pişebilen ürünler arasında yer alır. Akşam ve öğle yemeklerinde istediğiniz temel gıda ürünleri ile tüketebileceğiniz gıdalar arasındadır.

Makarna bölümünde bulabileceğiniz gıda ürünleri arasında yer alan kelebek makarna, bütün gıda ve tüketim ürünleri gibi ambalajlı halde reyonlarda yerini alan kelebek makarna çeşitleri istediğiniz gram ve koli halinde bizim mağazalarında bulunmaktadır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.