logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Filiz Makarna Boncuk 500 g

Filiz Makarna Boncuk 500 g


Adet Fiyatı : 8,50 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 163,00 TL
Birim Fiyat: 8,15 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 17.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Makarna Boncuk 500 g

Filiz Boncuk 500 GR

Filiz Boncuk makarna içerisinde 500 gramlık lezzetli boncuk makarna bulunuyor. Ortalama olarak 6 ile 9 dakika gibi kısa bir süre içerisinde pişirebileceğiniz makarnalarınızı afiyetle tüketebilirsiniz.

Türk sofralarında yeri ayrı olan makarnaların boncuk formunda olanlarını daha lezzetli hale getirebilmek için çeşitli soslardan da yararlanabilirsiniz.

Akşam yemeklerinin de vazgeçilmezi olan makarnalar Filiz markasının güvencesi ile üretilmektedir. Doğal ve hijyenik şekilde üretilen Filiz makarnaların içerisinde katkı maddesi yoktur.

Büyük bir tencerede bol su ile pişirebileceğiniz makarnalarınızı sevdikleriniz ile birlikte paylaşarak daha keyifli ve lezzetli bir hale getirebilirsiniz. Makarna kategorimizde yer alan Filiz Boncuk makarna siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.