logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Mutfak Makarna Spaghetti 500 g
  • resm Besler Mutfak Makarna Spaghetti 500 g

Besler Mutfak Makarna Spaghetti 500 gAdet Fiyatı : 11,00 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 220,00 TL
Birim Fiyat: 11,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Mutfak Makarna Spaghetti 500 g

Besler Mutfak Spagetti 500 Gr

 

Spagetti makarnalar yediden yetmişe herkesin beğenisi kazanmaktadır. Yapımı bir hayli kolay ve kısa sürede servise hazır olan yiyeceklerimiz arasındadır. Bu anlamda çocukların da favori yiyecekleri arasında yerini almıştır. Besler mutfak spagetti 500 gr olarak satılmakta. Üstelik fiyatları son derece makul tutulduğu için birkaç adet satın alabilir, avantajlı olabilirsiniz.

 

Bizim Toptan’dan satın alınan ürünler kısa sürede kapınıza gelir. Zaman kaybetmeden, ekonomik alışverişlere yer vermek istiyorsanız Bizim Toptan’ı ziyaret etmenizde fayda var. Neticesinde yukarıda belirttiğimiz gibi son derece makul fiyatlardan makarna satın alınabilir. Spagettilerin bu şekilde satın alınması ve lezzetli soslar ile hazırlanması mümkün olmakta.

 

Spagetti makarna sade bir şekilde tüketilebilir. Yanında isteğe bağlı olarak ketçap ya da mayonez bulundurulabilir. Hatta bu tarz soslardan ziyade ev yapımı olanlara da başvurmanız mümkün. Mesela domates soslu olan makarnalar gözde haldedir. Kıymalı olanlar ya da sadece yoğurttan yapılanlar da göz önünde bulundurulabilir. Böylece hoş soslar eşliğinde servis edilmesi zor değil.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.