logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Filiz Makarna Kelebek 500 g

Filiz Makarna Kelebek 500 gAdet Fiyatı : 15,75 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 315,00 TL
Birim Fiyat: 15,75 TL


En geç Kargoda!

Bu üründen en fazla 20 Adet sipariş verebilirsiniz.


İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Makarna Kelebek 500 g

Filiz Kelebek 500 Gr

 

Hayat kurtaran yiyecekler arasında olan makarnalar, çalışan insanların tercihi halinde. Nitekim hızlı bir şekilde hazırlanması ve zahmetsiz olması, tercih edilmesine etkilidir. Şöyle ki yapımı sırasında kaynar su temin edilir. Beraberinde makarnaların suda birkaç dakika haşlanması esas alınır. Haşlanan makarnaların suyu süzülür ve servise hazırlanması sağlanır.

 

Bu aşamada makarnaların şekli dikkate alınabilir. Yani herkesin zevkine uygun olacak şekilde makarna şekilleri mevcut durumda. Örnek verecek olursak Filiz kelebek 500 gr olarak karşınızda. Adından anlaşıldığı üzere kelebek şekline sahiptir. Hoş görünümlerinden dolayı çocukların da beğenerek tükettikleri açık durumda. Gerek görünümleri gerekse lezzeti ile tercih edilmektedir.

 

İsteyenler yukarıda belirttiğimiz gibi suda haşlayarak anında tüketimine yer verebilir. Sadelikten yana olanlar suyunu süzdükten sonra servis edebilir. Ancak bunun dışında farklı şekillerde de servis hazırlamanız mümkün. Mesela küçük makarnaların yoğurt ile beraber daha doyurucu oldukları açık durumda. Veya daha lezzetli hale gelmesi için sos hazırlıklarına geçilebilir. Örnek verecek olursak mevsime göre domates sosu tercih edilebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.