logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Bizim Makarna Kalem 500 g

Ülker Bizim Makarna Kalem 500 gAdet Fiyatı : 12,90 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 258,00 TL
Birim Fiyat: 12,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bizim Makarna Kalem 500 g

Bizim Makarna Kalem 500 Gr

Ülker ürünlerinden biri olan, bizim makarna kalem 500 gr İtalyan makarna çeşitleri arasında penne olarak yerini almıştır. Türk geleneksel yemeklerinde de yerini alan, kalem makarna, fabrika ortamında hamurun şeritler halinde kesilme işleminden hemen sonra, kalem formunu alması sağlanır. Daha sonra ambalajlanan kalem makarna gıda ürünleri arasında yerine alarak, bizim mağaza reyonlarında konumlanmaktadır.

Haşlanarak ya da fırınlanarak pişirile bilen bizim penne makarnaları, 15 ile 25 dakika arasında pişirme işleminden sonra sofralarda yerine alabilmektedir.

 Kısa zamanda hazırlanan kuru gıdalar arasında yer alan penne makarna çeşitlerini istediğiniz sos ve şarküteri ürünüyle kullanabilir, farklı lezzetler deneyebilirsiniz. İtalyan ya da Türk soslarından yapabileceğiniz lezzetlerle, yeni tatlar kullanabilirsiniz.

Türk geleneksel sofralarında da yer alan penne makarna çeşitleri, ambalajlı ürünler arasında yer almaktadır. İstediğiniz bizim makarna çeşitlerini, bizim toptan mağazalarından alabilirsiniz. Yeni lezzetlerin, yeni makarna çeşitleriyle kısa zamanda hazırlayabileceğiniz tüketim ürünlerinden olan bizim makarna gıda ürünleri sofralarınızda yer alabilecek lezzetlerde sunulabilir. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.