logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Besler Ayçiçek Yağı 1 L

Besler Ayçiçek Yağı 1 LAdet Fiyatı : 48,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Ayçiçek Yağı 1 L

Ürün Adı: Besler Ayçiçek Yağı 1 L

İçindekiler: Rafine Ayçiçek Yağı

Alerjen Uyarısı: Belirtilmemiş

Menşei: İthal ve yerli ham madde kullanılarak Türkiye'de üretilmiştir.

Üretici: Aves Enerji Yağ ve Gıda San. A.Ş.

Gıda İşletmecisi ve Adresi: BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. Kuşbakışı Caddesi No: 19 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

İşletme Kayıt Numarası/Onay Numarası: TR-33-K-009005

Net Miktar: 1 L e

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu (Beslenme Bildirimi): Enerji ve Besin Öğeleri 100 ml için Enerji (kJ/kcal)3367/819 Yağ (g)91 Doymuş yağ (g)10 Tekli doymamış yağ (g)25 Çoklu doymamış yağ (g)56 Karbonhidrat (g)0 Şekerler (g)0 Protein (g)0 Tuz (g)0

Ürün Açıklamaları (Özel Muhafaza ve/veya Kullanım Koşulları): Serin, kuru ve kokusuz ortamda; güneşten korunarak saklanmalıdır.Pet şişeyi delmeden plastik kapağı açarak kullanınız. Kullanımdan sonra kapağını kapatınız. Yağınızı pet şişe içine su girmeyecek yerde muhafaza ediniz.

Ürün Bilgilerinin Kullanımı Hakkında: İnternet sitemizde ve diğer tüm online satış kanallarımızda satışa sunulan her bir ürün için ürün açıklamaları kısmında yer verilen ürün etiket bilgileri ve ürün görselleri; ilgili ürünün tedarikçileri tarafından Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.ye iletilen en güncel bilgileri içermektedir. Teslimi gerçekleştirilen ürünlerin etiket bilgileri ve görselleri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler/görseller arasındaki farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Ayçiçek yağı birçok sektörde kullanılmasıyla birlikte en çok gıda sektöründe rağbet görür. Besler Ayçiçek Yağı, mutfakta en büyük yardımcınız olmakla birlikte tüm yemeklerde kullanılan pratik ve tamamlayıcı bir üründür. Türkiye’de en çok Trakya ve Marmara Bölge’sinde üretimi yapılan ayçiçek yağı, sofralarınızın baştacıdır. Besler ayçiçek yağı tarladan size aradığınız tadı ulaştırarak sofralarınızdaki yerini alır. Her türlü yemek, kızartma, kek veya börek gibi hamur işlerinde kusursuz bir lezzet sağlar. Besler ayçiçek yağı tatlı yapımında da kullanılabilir olması ile gönülleri fetheder. 

Yemekleri Taçlandıran Besler Ayçiçek Yağı

Ayçiçek yağı en çok tercih edilen yağ çeşidi olarak kullanılır. Hafif bir tadı bulunan Besler ayçiçek yağı; mutfağınızda çeşit çeşit yemeği kusursuzca ortaya çıkarmanıza yardımcı olarak muazzam bir sofra deneyimi sunar. Bitkisel bir ürün olan ayçiçek yağı bir tarla bitkisi olarak adlandırılır. Tarladan sizlere sunulan Besler ayçiçek yağı 1 L, belli işlemlere tabi tutulur. Ayçiçek yağı üretilirken en sık kullanılan yöntem soğuk presleme yöntemidir. Soğuk presleme yöntemi ile besin değerleri fazla kaybolmayan yağ, kimyasal yıkıma da maruz kalmadığı için tercih edilen ve sevilen bir yöntem olarak hayata geçer.

Soğuk pres yöntemi ile yemeklerinizin ve mutfağınızın değerli üyesi olan ayçiçek yağını yaparken öncelikle oluşumunu tamamlamış ayçiçek yağının üzerinden tohumlar alınır. Alınan tohumlar soyulup öğütüldükten sonra soğuk presleme yöntemi devreye girer. Bu yöntem ile oluşumunu tamamlamış olan ayçiçek yağı evlere girmek üzere raflardaki yerini alır. Ayçiçek yağının en çok tercih edilen kullanım alanı gıda sektörüdür. Kolay yanmaması ve tat arttırıcı özellikleri bulunan ayçiçek yağı bu nedenlerden dolayı en çok tercih edilen yağ çeşidi olarak karşınıza çıkar.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.