logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Ülker Bizim Ayçiçek Yağı 2 L

Ülker Bizim Ayçiçek Yağı 2 L


Adet Fiyatı : 74,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bizim Ayçiçek Yağı 2 L

Ayçiçek yağının faydaları saymakla bitmiyor. Daha canlı bir saç için en ideal ürünlerin başında gelmekte. Özellikle beynin hızlı bir şekilde gelişmesi yine bu yağ ile mümkün oluyor. Hem parlak hem de genç bir cilt konusunda sağlamış olduğu katkılar söz konusu. Ayrıca yemeklere kattığı lezzet dillere destan. Bu açıdan bakıldığında vazgeçilmeyen bir ürün olarak karşımıza çıkmakta.

Ülker Bizim Ayçiçek Yağı 2 Lt, özel tohumlar kullanılarak üretildi. Marmara ve Egenin uçsuz bucaksız tarlarından toplanan ayçiçek, özel yöntemler ile belli aşamalardan geçiyor. Tohumların ezilmesi ve preslenmesi sonrasında değişik testlere tabi tutuluyor. Böylelikle 2 litreden oluşan ürün ortaya çıkmakta. Şişelenmesi ise çok başarılı. Hiç bir şekilde sızdırma yapmıyor.

Çok değişik yemeklerde, hamur işlerinde ve kızartmalarda kullanılabilir. En yüksek dereceli ateşe bile dayanıklı. Mezeler, bu yağ ile  çok daha leziz bir hale gelmekte. Online olarak satın almak ise oldukça basit. Bunun için resmi olarak yayın yapan bizim toptan sitesine girmek ve sipariş vermek yeterli.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.