logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Bizim Ayçiçek Yağı 2 L

Ülker Bizim Ayçiçek Yağı 2 LAdet Fiyatı : 104,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Bizim Ayçiçek Yağı 2 L

Ürün Adı: Ülker Bizim Ayçiçek Yağı 2 L

İçindekiler: Rafine Ayçiçek Yağı

Alerjen Uyarısı: Belirtilmemiş

Menşei: Türkiye

Üretici: Bunge Gıda San. ve Tic. A.Ş.

Gıda İşletmecisi ve Adresi: BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. Kuşbakışı Caddesi No: 19 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

İşletme Kayıt Numarası/Onay Numarası: TR-39-K-000065

Net Miktar: 2 L e

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu (Beslenme Bildirimi): Enerji (kJ/kcal)100 ml için 3397/826 Yağ (g)91,8 Doymuş yağ (g)10,1 Tekli doymamış yağ (g)24,8 Çoklu doymamış yağ (g)56,9 Karbonhidrat (g)0 Şekerler (g)0 Protein (g)0 Tuz (g)0

Ürün Açıklamaları (Özel Muhafaza ve/veya Kullanım Koşulları): Serin, kuru ve kokusuz ortamda; güneşten korunarak saklanmalıdır. Delmeden plastik kapağı açarak kullanınız. Kullanımdan sonra kapağını kapatınız. Yağınızı içine su girmeyecek yerde muhafaza ediniz.

Ürün Bilgilerinin Kullanımı Hakkında: İnternet sitemizde ve diğer tüm online satış kanallarımızda satışa sunulan her bir ürün için ürün açıklamaları kısmında yer verilen ürün etiket bilgileri ve ürün görselleri; ilgili ürünün tedarikçileri tarafından Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.ye iletilen en güncel bilgileri içermektedir. Teslimi gerçekleştirilen ürünlerin etiket bilgileri ve görselleri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler/görseller arasındaki farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Damakta bıraktığı tat ile sofralarına aranan yıldızı olan ayçiçek yağı, birbirinden farklı markalar altında satışa sunulur. Bunlar arasında öne çıkan Ülker Bizim Ayçiçek Yağı birçok yemeği hazırlamanıza yardımcı olur. 2 litrelik özel şişesinde satılan ürün, kolay bir şekilde muhafaza edilebilir. Açılıp kapanabilir kapağı sizi zahmete sokmadan işlerinizin hızlı bir şekilde halledilmesine yardımcı olur. Hamur işi, kızartma, pilav gibi farklı tariflerde ayçiçek yağından faydalanabilirsiniz. Sıcak sunum yemeklerde ve salatalarda, bu ürünü deneyimleyebilirsiniz. Böylelikle misafirlerinize hoş sürprizler yapabilir, onlara farklı lezzetleri tatırabilirsiniz. İhtiyacınıza göre ürünü birden fazla da satın alabilirsiniz. Avantajlı fiyatlardan yararlanıp bir adım öne geçebilirsiniz. Siz de Bizim kalitesini deneyimlemek için hemen satın alma işlemi yapabilirsiniz. 

Pratik Şişesiyle Ülker Bizim Ayçiçek Yağı 2 Litre 

Marmara ve Ege bölgesinden toplanarak belirli işlemlerden geçirilen ayçiçeği, yepyeni bir kıvama kavuşur. Sıvı ve akışkan formdaki ayçiçek yağı, birbirinden farklı testlere tabi tutulur. Bunun sonucunda sıcak ve soğuk yemeklerde kullanabileceğiniz bir lezzet ortaya çıkar. Pratik şişe tasarımı ve kapağı ile kolay kullanım sunan Bizim, geçmişten bugüne sofralardaki yerini almayı başarır. Onun sayesinde birçok farklı yemek tarifleri rahatlıkla hazırlanabilir. Hamur işi, kızartma başta olmak üzere pek çok tarife ayçiçek yağı da eşlik eder. Böylelikle sofralarda birbirinden farklı yemekleri ayçiçek yağı ile pişirebilirsiniz. Özel şişesinde satılan ürün, 2 litrelik seçeneği ile öne çıkar. Bizim markası ile harmanlanan bu yağ, yemeklere eklendiği anda farkını belli eder. Bizim markasına uygun fiyatlardan yararlanarak kolaylıkla erişebilirsiniz. Böylelikle bütçenizden de tasarruf elde edebilirsiniz.

 
Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.