logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Besler Ayçiçek Yağı 2 L

Besler Ayçiçek Yağı 2 L


Adet Fiyatı : 65,75 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Ayçiçek Yağı 2 L

Besler Ayçiçek Yağı 2 Lt

Ayçiçek yağı hijyenik koşullar göz önünde bulundurularak üretilir. Hem Ege hem de Marmara Bölgesinde yer alan tarlalardan toplanır. Daha sonra el değmeyecek şekilde makineler eşliğinde preslenir. Bu sayede doğal bir yağ elde edilmiş olunur. Hem lezzeti hem de rengi ile ön plana çıkar. Açık sarı bir şekilde üretilmiştir. Katkı maddesinin çok az olması, insan sağlığına zarar vermemesini sağlar.

Doymamış yağ oranı düşüktür. Böylelikle damarlarda sıkıntıya yol açmaz. Zengin minarelleri sayesinde aranan bir ürün haline gelmiştir. Daha genç ve pürüzsüz bir cilt için katkı yapar. Beyin sağlığı açısında birçok avantaj sağlar. Besler Ayçiçek Yağı 2 Lt tazeliğini uzun bir süre boyunca muhafaza edecek şekilde paketlenmiştir. Özel olan şişesi sayesinde bozulmaz. Uzun kullanımlar için uygundur.

Yağ ile birçok farklı yemeği yapmak mümkündür. Bunların başında ise kızartma gelir. Yüksek ateşte her türlü sebzenin kısa sürede pişmesini sağlar. Mezelerde tercih edilebilir. Hamur işleri ise bir diğer alternatiftir. Bizim toptan online sitesinden sipariş vermek mümkündür.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.