logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bizim Margarin Paket 250 g
  • resm Bizim Margarin Paket 250 g

Bizim Margarin Paket 250 gAdet Fiyatı : 19,90 TL
Koli Fiyatı (48 Adet) : 924,00 TL
Birim Fiyat: 19,25 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bizim Margarin Paket 250 g

Bizim Margarin Paket

Bizim margarin paket hamur işleri konusunda fırınınızdan harika kokuların yükselmesini sağlayacak.  Ana yemeklere kadar mutfağınızda çıkan her bir ürünün çok daha lezzetli bir hale gelmesini mümkün kılabilirsiniz. Yumuşacık dokusu ile yemeklerinize tat katarken aynı zamanda yemek hazırlama aşamasını da sizin için daha keyifli bir hale getirecektir. 

Margarin içeriği incelendiği zaman bitkisel unsurlardan üretildiğini görebilirsiniz. Üretim aşamasında kullanılan tüm ürünler yerlidir. Yağın en kaliteli versiyonunu kullanırken aynı zamanda yerli tarıma da destek verme hakkını elde edebilirisiniz. 

Tatlılarınızda da hafif bir dokunuş yapmak için kullanılabilir. Bu harika lezzet ile bitkisel yapın en pratik ve besleyici formundan istifade edebilirsiniz. Paketlemesinden imalatına kadar gerekli olan tüm denetimler gerçekleştirilmiştir. 

Bizim margarin paket sayesinde sofranıza konuk olarak aldığınız kişiler yemeklerinizin neden bu kadar lezzetli olduğunun sırrını öğrenmeye çalışacak. Siz de yemeklerinizden söz ettirmek ve konuklarınızı hazırladığınız lezzetli yemekler ile büyülemek isterseniz bu harika seçenekten istifade edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.