logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Halk Margarin Paket 250 g

Halk Margarin Paket 250 gAdet Fiyatı : 14,25 TL
Koli Fiyatı (48 Adet) : 667,20 TL
Birim Fiyat: 13,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Halk Margarin Paket 250 g

Halk Margarin Paket 250 Gr

Halk Margarin Paket 250 Gr ile yemeklerinize lezzet katmak artık çok daha kolay. Yemeklerinizi tadan kişiler bu lezzetin nerden kaynaklandığını sormadan edemeyecek. Bu harika yapı sayesinde sofranızda hazırladığınız en basit karışımların dahi damak tadını şenlendirecek şekilde hazırlanmış hale geleceğini görebilirsiniz! 

Bitkisel kaynaklı olan bu margarin özenle hazırlanmıştır. En nitelikli bitkiler üzerinden elde edilen ürünün gerekli olan kalite testlerinden geçirildikten sonra kullanıma sunulduğu da görülüyor. Lezzet sizin sofralarınıza artık Halk Margarin ile misafir olacak. 

Klasik margarin lezzetini unutun. Halk markasının en temel özelliği olan bu harika lezzet içeriği sayesinde yemekler, kahvaltılar, atıştırmalıklar ve çok daha fazlası sizin için daha leziz bir hal alacak. Lezzet sırrınız bu margarin olacak.

Margarin ile yemeklerinizin yanı sıra sadece ekmek ile tüketerek harika lezzet yolculuğuna farklı bir boyut da getirebilirsiniz. Özellikle çocukların kızarmış ekmek üzerindeki Halk Margarin’e asla hayır diyemediğini biliyoruz!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.