logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Arko Nem Klasik Krem 250 ml

Arko Nem Klasik Krem 250 mlAdet Fiyatı : 66,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 802,80 TL
Birim Fiyat: 66,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Arko Nem Klasik Krem 250 ml

Arko Nem Krem Klasik

Arko nem krem klasik ile her yaşta, her cilde uygun süper rahatlatıcı bir cilt bakımı sağlamak elinizde! Pul pul dökülen, kuruyan, çatlayan bir cilt birçok kişi için büyük sorunlar yaratmaktadır. Hem duyduğunuz gergin ve rahatsız his hem de kötü bakımsız bir görüntü için iyi bir nemlendirici krem ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayabilir!

Klasik nemlendirici krem ile cildiniz anında nemlenecek, yağı emecek ve düzelmeye başlayacak! Ürün cilt tarafından rahatlıkla emilmektedir; etkisi ise hemen hissedilir! Gergin ciltteki rahatsızlık anında geçmeye başlar. Üründeki yoğun ve özel formül sayesinde günlük, haftalık ya da aylık cilt bakımınızı ideal biçimde gerçekleştirebilirsiniz!

Ekstra gliserin içermesi formülünü daha da güçlendirir. Bu sayede kuru ciltlere çok özel ve etkili bir bakım yapma olanağı doğar! Kremin yapısı yağlıdır ancak ürün cilt üzerinde yapışkanlık gibi kötü bir his bırakmaz.

Doğal içerikli bir kremdir ve özellikle el bakımında tercih edilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.