logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nıvea Soft Krem 75 ml

Nıvea Soft Krem 75 mlAdet Fiyatı : 79,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nıvea Soft Krem 75 ml

Nıvea Soft Krem

Nivea soft krem , ciltte kolay emilir ve rahatsız bir his oluşturmaz. Kuru ve hassas cilde sahip olanlar tarafından tercih edilmesi gerekir. Cildin nem bariyerinin artmasına ve daha yumuşak olmasına zemin hazırlar.

Su bazlı olması nedeniyle ağır ya da yağlı bir formülü yoktur. Sürdüğünüz andan itibaren emilir ve uzun süre nemlendirme sağlar. Pratik ambalajı sayesinde kullanımı da kolaydır. Serin, kuru ve güneşe maruz kalmayan yerlerde muhafaza etmek faydalı olacaktır.

Yalnızca ellerde değil Nivea soft krem tüm vücutta da kullanıma uygundur. Yüz ile birlikte aynı zamanda eller, kollar ve bacaklarda en iyi sonucu verir. Jojoba yağı ve E vitamini içeren özel bir formüle sahiptir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.