logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Nivea Soft Nemledirici Bakım Kremi 300 ml

Nivea Soft Nemledirici Bakım Kremi 300 mlAdet Fiyatı : 149,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Nivea Soft Nemledirici Bakım Kremi 300 ml

Nıvea Soft Nemlendirici Bakım Kremi

Kendinize dokunduğunuz zaman bir bebeğe dokunuyormuş gibi hissetmek istemez misiniz? Dirsekleriniz, dizleriniz aynı bir bebek gibi yumuşacık olsa nasıl olurdu? Eğer ki o yumuşaklığı ve esnekliği istiyorsanız Nıvea soft nemlendirici bakım kremi ile kendinize sonsuz bir bakım sağlamak durumundasınız.

Krem söz konusu olduğunda yağ tabakaları akla gelse de bu üründe Vitamin E ve Jojoba yağı yer alıyor. Bu iki unsur ise vücudun en çok ihtiyacı olan besin kaynakları. O nedenle cildiniz kremi emerken oldukça istekli olacak. Asla bir yağ tabakası ile karşılaşmayacaksınız.

Nıvea soft nemlendirici bakım kremi 300 ml ürünü sayesinde yumuşacık bir cilt, esnek bir deri sizleri bekliyor. Üstelik her cilt yapısı ile uyum sağlıyor olması, hoş kokmanın herkesin hakkı olduğunu gösteriyor. Hoş kokusu ile kendinizi hem bir melek, hem de bir bebek gibi hissedeceksiniz.

Her gün kullanabileceğiniz bu ürünü alışkanlık haline getirdiğiniz zaman artık vücudunuzun herhangi bir yerinde kalın bir deri tabası görmeyeceksiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.