logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Ona Ayçiçek Yağı 18 l

Ona Ayçiçek Yağı 18 l
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Ona Ayçiçeği Yağı. 18 Lt

Ona ayçiçeği yağı Marmara bölgemizin muhteşem bir kaliteye sahip olan ayçiçekleri aracılığı ile üretilmiştir. En kısa sürede üretim aşamasının sorunsuz ve nitelikli şekilde oluşturulması için uluslar arası standartlara uygun tesisler oluşturulmuştur. Bu tesislerde kalite bakımından muhteşem bir seviyeye sahip ürünler ortaya çıkarılıyor.

Ayçiçeği yağı sayesinde eşsiz bir lezzete sahip olan yemekler ortaya koyabilirsiniz. Yemeklerinizin ve mutfağınızda yağın dahil olduğu her bir unsurun kusursuz bir dokuya sahip olacağını siz de göreceksiniz. Nitelikli bir şekilde erişim sağlamak için anında sepetinize eklemelisiniz.

Yağ satın alırken aynı zamanda yerli üretime ve tarıma destek olma imkanını da elde edeceksiniz. Kullanılan tüm ürünler yerlidir. Bu şekilde tarımla ilgilenen vatandaşlarımızı ve yerli endüstrimizi destekleme imkanını da yakalayacaksınız.

Besleyici özelliği ve sağlığa sunmuş olduğu katkı bağlamında büyük bir etki kendini gösteriyor. Sorunsuz ve nitelikli bir biçimde sağlık alanında onaylanmış bu yağa erişim sağlayabilirsiniz. Denetimlerden geçmiş ve farklı kurumlardan kalite onayı almış olması da göz dolduruyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.