logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Altınhasat Sızma Zeytinyağı 3 L

Altınhasat Sızma Zeytinyağı 3 LAdet Fiyatı : 939,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 5579,40 TL
Birim Fiyat: 929,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Altınhasat Sızma Zeytinyağı 3 L

Ürün Adı: Altın Hasat Naturel Sızma Zeytinyağı 3 L

İçindekiler: Zeytinin yalnızca mekanik olarak işlenmesi ile elde edilmiş üstün kalitede zeytinyağıdır

Alerjen Uyarısı: Belirtilmemiş

Menşei: Türkiye

Üretici: Verde Yağ Besin Maddeleri San. Ve Tic. A.Ş.

Gıda İşletmecisi ve Adresi: BİZİM TOPTAN SATIŞ MAĞAZALARI A.Ş. Kuşbakışı Caddesi No: 19 Altunizade / Üsküdar / İstanbul

İşletme Kayıt Numarası/Onay Numarası: TR-35-K-000384

Net Miktar: 3000 Ml e

Enerji ve Besin Öğeleri Tablosu (Beslenme Bildirimi): Enerji ve Besin Öğeleri 100 ml’de  Enerji (kJ/kcal) 3367/819 Yağ (g) 91 -Doymuş yağ (g) 13 -Tekli Doymamış Yağ (g) 69 -Çoklu Doymamış Yağ (g) 9 Karbonhidrat (g) 0 -Şekerler (g) 0 Protein (g) 0 Tuz (g) 0

Ürün Açıklamaları (Özel Muhafaza ve/veya Kullanım Koşulları): Serin, kuru ve kokusuz ortamda; güneşten koruyarak saklayınız. Plastik kapağı açarak kullanınız. Zeytinyağı soğuk hava şartlarında donabilir. Bu durum zeytinyağının doğal yapısından kaynaklanmaktadır. Oda sıcaklığında tekrar eski haline dönecektir. Çevre Bilgisi:  Bitkisel atık yağları lavaboya veya su, toprak gibi alıcı ortamlara dökmeyiniz.

Ürün Bilgilerinin Kullanımı Hakkında: İnternet sitemizde ve diğer tüm online satış kanallarımızda satışa sunulan her bir ürün için ürün açıklamaları kısmında yer verilen ürün etiket bilgileri ve ürün görselleri; ilgili ürünün tedarikçileri tarafından Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş.ye iletilen en güncel bilgileri içermektedir. Teslimi gerçekleştirilen ürünlerin etiket bilgileri ve görselleri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler/görseller arasındaki farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Sofraların vazgeçilmezi olan Altınhasat, bin bir emekle üretilen zeytinyağlarını piyasaya sunar. Toplanan zeytinlerin belirli işlemlerden geçirilmesi ile elde edilen bu yağ, kendine has aroması ile ön plana çıkar. Yeşil ve sarı rengiyle sofralara her daim tat katmayı başarır.  Vazgeçilmez besinler arasında yer alan zeytinyağı, yemeklere katkı sağlayan özellikleri ile adından söz ettirir. Sadece gıda alanında değil aynı zamanda cilt bakımı alanında da ürünün kullanıldığına şahit olabilirsiniz. Aromatik bir yapıya sahip olan zeytinyağı, sebze ve et yemeklerine hoş bir tat katar. Böylelikle birbirinden farklı tarifleri hazırlayarak misafirlerinize sunabilirsiniz. Sadece yemeklerini içerisinde değil aynı zamanda sos olarakta kullanıma uygundur. Özellikle de salataların vazgeçilmez olan ürün,  sos olarak kullanıldığında ona hoş bir tat verir. 3 litrelik teneke kutusunda satışa sunulan ürünü avantajlı fiyatlardan yararlanarak temin edebilir, bütçenizden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Altınhasat Sızma Zeytinyağı 3 L ile Hazırlanabilen Yemekler

Altınhasat Sızma Zeytinyağı 3 L olarak teneke kutuda satışa sunulan ürün oldukça kullanışlıdır. Onu kullanarak birbirinden farklı yemekleri hazırlayabilirsiniz. Tat ve aroması sayesinde sızma zeytinyağını; soğuk yemeklerde, mezelerde, salatalarda ve kahvaltılarda kullanabilirsiniz. Birbirinden farklı tarifleri hazırlayarak sevdiklerinize hoş sunumlar yapabilirsiniz. Dilerseniz bu zeytinyağını ekmeğe banarak da kahvaltılarda tüketebilirsiniz. Tadının yanı sıra kokusu ile de fark yaratan ürünü hemen satın alabilirsiniz. 3 litrelik teneke kutuda satışa sunulan zeytinyağı, avantajlı fiyat seçenekleri ile ön plana çıkar. Siz de bu fiyatlardan yararlanarak ürünü temin edip kullanmaya başlayabilirsiniz. Ev ortamında ve  küçük işletmelerin mutfaklarında onu kullanabilirsiniz. İhtiyacınıza göre birden fazla ürün temin ederek bütçenizden tasarruf sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.