logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Barilla Arpa Şehriye 500 g

Barilla Arpa Şehriye 500 gAdet Fiyatı : 36,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Barilla Arpa Şehriye 500 g

Barilla Makarna Arpa Şehriye 500 Gr

İtalya’nın 1 numaralı markası olan barilla makarna arpa şehriye 500 gr. Hijyenlik fabrika ortamında, temizlik koşullarına uyularak hamurun ince ve küçük parçalar halinde kesilmesi işlemiyle yapılır. Küçük hamur parçalarının kurutulması sonucu elde edilen arpa şehriye, arpaya benzediği için bu ismi almıştır. İçerisinde arpa ve benzeri bir baklagil bulunmamaktadır.

11 dakika ile 20 dakika arasında kaynar suda haşlanarak hazırlanan, barilla rısonı isteğe göre pirinç pilavıyla karıştırılarak ya da çorba olarak tüketile bilinir. İtalyan kültüründe salatalarda kullanılan arpa şehriye, küçük parçalar sayesinde her yemeğe uygun boyuttadır.

Akşam ve öğle yemeklerinde tüketebileceğiniz barilla arpa şehriyenin ne ağırlığı 500 gram olmasıyla birlikte, kutu ambalajlama tekniğiyle paketlenmiştir. Kuru ve nemden uzak ortamlarda muhafaza edilmesi gerekmektedir.

Bizim toptan mağazalarımızda bulunan makarna reyonlarından alabileceğiniz barilla markalı makarna çeşitleri arasında bulunan, şehriye makarna Türk geleneksel mutfağında isteğe ve arzuya göre baharat çeşnileriyle de tatlandırılmaktadır. Barilla ve diğer makarna markaları için bizim toptan mağazalarında makarna reyonuna bakabilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.