logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bingo Lovely Yumuşatıcı 5 L

Bingo Lovely Yumuşatıcı 5 LAdet Fiyatı : 129,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 519,60 TL
Birim Fiyat: 129,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bingo Lovely Yumuşatıcı 5 L

Bingo Soft Lovely

Bingo Soft Lovely, ipeksi dokunuşa sahip olmak isteyen kişilerin beklentilerini karşılayabilmek için üretildi. Adından da anlaşıldığı gibi aşkla harmanlandı. Birçok değişik kıyafet, çamaşırda vermiş olduğu başarılı sonuçla dikkat çeken yumuşatıcı, işlevsel olmasıyla avantaj sağlamakta.

Yumuşatıcı, kırmızı renkli gövde ve altın sarısı kapağıyla öne çıkıyor. Tamamen yumuşak dokunuş elde etmenizi sağlamak adına özel bir formül üzerinden tasarlandı. Hem baharat hem de çiçek kokularının harmanlanması sonrasında elde edilen zengin içerik, başarılı şekilde ürün içerisine dağıtıldı.

Özel bir ürün olan yumuşatıcı, sahip olduğu parfüm kokusu sayesinde sizi hem mest ediyor hem de mutluluk hissini veriyor. Tüm çamaşırlarda aynı etkiyi ortaya çıkarması mümkün.

Oldukça eşsiz bir kokuya sahip olan yumuşatıcı, aynı zamanda egzotik yapıya sahip. Daha kapağını açar açmaz bunu hemen hissedebilirsiniz. Yumuşatıcı kullanılmış olan giysiniz, çok uzun bir süre boyunca çiçek bahçelerinden gelmiş gibi kokacak. Aynı zamanda ipeksi olan yapısı sayesinde size giydiğiniz vakit hiçbir rahatsızlık vermeyecek. Bu özelliğini uzun süre boyunca koruyabiliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.