logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bingo Soft Sensitive Yumuşatıcı 5 L

Bingo Soft Sensitive Yumuşatıcı 5 LAdet Fiyatı : 129,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 519,60 TL
Birim Fiyat: 129,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bingo Soft Sensitive Yumuşatıcı 5 L

Bingo Soft Sensitive 5 Lt

Çamaşırların temizliği kadar güzel kokmaları ve yumuşak bir dokuya sahip olmaları da büyük bir önem arz ediyor. Bingo bu konuda size en net şekilde yardımcı olacak firmaların başında geliyor. Yumuşatıcı alanında cilt hassasiyetlerine karşı testlerden geçirilmiş ve global standartlara uygun olması güvenilirliği kat ve kat artırıyor.

Bingo Soft serisinde yer alan ürünlerin her biri koku bakımından eşsiz bir yapıya sahip. Koku, yumuşaklık ve sağlık koşullarına uygunluk konusunda kusursuz bir sistem elde etmek isteyen kişilerin seçimleri muhakkak Bingo’dan yana olmalı. Ürünü denemek isteyen kişiler için 5 litreden daha küçük olan boyutları da mevcut!

Bingo Soft Sensitive 5 Lt seçeneği ile sizi memnun edecek bir fiyat aralığında satışa sunuluyor. Bu şekilde elde edeceğiniz kar da kalite de maksimize olacak. Bizim Toptan sizin için en yüksek kaliteyi en uygun fiyata sunmayı temel edinmiştir! Bingo ürünlerini en karlı şekilde satın almak isteyen kişilerin ilk tercihi Bizim Toptan olmalı. Ayrıca ürünlerin eve kadar gönderim hizmeti de mevcut!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.