logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bingo Soft Gülpembe Yumuşatıcı 5 L

Bingo Soft Gülpembe Yumuşatıcı 5 LAdet Fiyatı : 129,90 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 519,60 TL
Birim Fiyat: 129,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bingo Soft Gülpembe Yumuşatıcı 5 L

Bingo Soft Gülpembe 5 Lt

Çamaşır yumuşatıcıları en önemli temizlik malzemeleri arasında yerini alıyor. Yıkanan çamaşırların çok daha temiz kokması için piyasaya sunulan bu ürünlerin aynı zamanda çamaşıra hoş ve yumuşak bir doku kazandırması ile bilindiği de eklenmesi gereken detaylar arasındadır. Siz de Bingo markasını tercih ederek çamaşırlarınıza çok daha hoş bir doku kazandırabilirsiniz.

Bingo Soft Gülpembe 5 Lt seçeneği ile ekonomik bir şekilde piyasaya sunuluyor. Bu yumuşatıcının muhteşem dokusu sayesinde hem hoş bir koku hem de kıyafetlerinizde muhteşem bir nitelik ortaya çıkacaktır. Bingo sizin için hem mis kokunun hem de sağlıklı temizliğin en önemli adresi olacaktır.

Bingo Soft yumuşatıcı ürün skalasına bakıldığı zaman koku bakımından birçok farklı alternatifin mevcut olduğu görülüyor. Bu alternatifler arasında sorunsuz şekilde sepetinize ekleme gerçekleştirebilirsiniz. Bizim Toptan piyasa ile kıyaslandığı zaman normalden çok daha uygun fiyata satın alım imkanı sunuyor. Fiyat performans bakımından değerlendirildiği zaman Bingo’nun ne kadar makul fiyatlı ve yüksek kalitede olduğu daha net ön plana çıkıyor.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.