logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Yumoş Extra Lilyum Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L
  • resm Yumoş Extra Lilyum Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L

Yumoş Extra Lilyum Yumuşatıcı Konsantre 1,44 LAdet Fiyatı : 89,90 TL
Koli Fiyatı (9 Adet) : 809,10 TL
Birim Fiyat: 89,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Yumoş Extra Lilyum Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L

Yumoş Extra Lilyum Lotus New 1440 Ml

Ferahlık kapsülleri eşliğinde üretilen Yumoş Extra Lilyum Lotus New çamaşırlarınızın yıkanırken yumuşaklığını kaybetmesini önler. Aynı zamanda lilyum ve lotus çiçeklerinin ferah kokusu çamaşırlarınıza geçerek mis gibi kokmasını sağlar. Üstelik yenilenen formülü sayesinde ürünün kokusu daha uzun süre kalıyor.

Yumoş Extra Lilyum Lotus New yaklaşık 60 yıkamada kullanılabilir. Çamaşırlarınızın çiçek kokularıyla buluşmasını sağlayan ürün hazneli kapağı sayesinde pratik bir kullanım şansı tanır. Kapağı ile dilediğiniz miktarda çamaşır makinenize ekleyebilir ve hem yumuşak hem de güzel kokan çamaşırlar elde edebilirsiniz.

İncelediğiniz bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının yumuşatıcı kategorisinde bulabilirsiniz. Ambalaj içerisinde 1440 ml yumuşatıcı bulunuyor. Sadece tek tıkla ürünün kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.