logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Yumoş Renk Koruma Yumuşatıcı 1,2 L
  • resm Yumoş Renk Koruma Yumuşatıcı 1,2 L

Yumoş Renk Koruma Yumuşatıcı 1,2 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Yumoş Renk Koruma Yumuşatıcı 1,2 L

Yumos Uzman Renk Koruma , her evde tercih edilen bir üründür. İçeriğinde bulundurduğu güçlü formülü ile birlikte giysilerinizde, renk koruma etkisi oluşturmaktadır.
Özellikle canlı renkler yıkanırken renginin atması, solması gibi durumlar  yaşanabilir. Fakat Yumos Uzman Renk Koruma ile birlikte renkler, ilk günkü gibi canlılığını korur. Canlı renklerde göz alıcı parlaklık da oluşturmaktadır. Bu sebeple diğer bilinen yumuşatıcılara göre tercih edilen bir üründür. 50 yıkamaya kadar kullanılmaktadır.
Yoğun kıvamı ile birlikte uzun süreli kullanımlar için ideal bir üründür. Yalnızca tek bir kapak ile oldukça fazla ürün yıkayabilirsiniz. Renk kilidi özelliği ile geliştirilmiş olması renklerin korunmasında önemli bir durum oluşturur. Aynı zamanda muhteşem kokusu ile birlikte de etrafa hoş bir koku yayılır. İçeriğindeki koku etkisi, giysilerinizde uzun süreli olarak kalıcı olmaktadır.
Herhangi bir renklendirici içermez. Aynı zamanda zararlı katkı maddesi yoktur. Bu sebeple giysileriniz yıkanırken, güvenilir bir şekilde tercih edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.