logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peros Yasemin Saflığı Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L

Peros Yasemin Saflığı Yumuşatıcı Konsantre 1,44 LAdet Fiyatı : 74,90 TL
Koli Fiyatı (8 Adet) : 599,20 TL
Birim Fiyat: 74,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peros Yasemin Saflığı Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L


Peros Konsantre Soft Yasemin Saflığı doğadan gelen ipeksi dokunuşu ile sizi sarıp sarmalar. Yaseminlerin büyülü kokusunu taşıyan bu yumuşatıcı giysilerinize adeta, ekstra bir koku katmanı ekler. Giysilerinizin kumaşlarını düzleştirerek ütülenmelerini kolaylaştırır.
Yumuşatıcıların doğuşundan beri insanlar onları bir yıkama döngüsünden sonra çamaşırlarını yumuşatmak için kullanıyorlar. Kumaş yumuşatıcıların en yaygın kullanımı havlu üzerindedir. Havluların nem emici doğası nedeniyle, yıkama ve kurutmadan biraz sert çıkma eğilimindedirler, bu da gerçek kurutma sürecini daha az zevkli hale getirir. Persol Konsantre Soft Yasemin Saflığı ile giysilerinizdeki tüm kırışıklıklar ve kat izleri azalır, ütü işleminde kolaylık sağlar. Hassas ciltler için dost bir yapıda tasarlanmıştır.
İyi bir yıkama döngüsü için tasarlanmış bu ürün yıkama sonrası giysileriniz üzerinde hiçbir zararlı madde kalmamasına izin vermez. Makineniz için de ideal bir yol arkadaşıdır. Zamanla, makinenin performansını etkileyen yoğun bir birikime neden olmaz, sizin ve makineneizin hayatını koruyan soft bir katman gibidir. Bırakın  Peros Konsantre Soft Yasemin Saflığı yaşamınızı yumuşatsın!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.