logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bingo Sensitive Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L

Bingo Sensitive Yumuşatıcı Konsantre 1,44 LAdet Fiyatı : 89,90 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 539,40 TL
Birim Fiyat: 89,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bingo Sensitive Yumuşatıcı Konsantre 1,44 L

Bingo Soft Sensitive Konsantre 1440 Ml

Dermatolojik olarak pek çok testten geçirilmiş olan Bingo Soft Sensitive Konsantre çamaşırlarınızın hem yumuşacık olmasını hem de mis gibi kokmasını sağlar. Ürün bebeklerin hassas cildine dahi zarar vermediğinden bebek kıyafetlerinin yumuşaması için de kullanılabilir.

Bingo Soft Sensitive Konsantre az miktarda kullanıldığında dahi beklentileri karşılayan bir netice sunar. Tüm çamaşırlarda parfüm etkisi sağlayan ürün uzun süre kalıcı ve ferah bir koku elde etmenizi de sağlıyor. Hoş koku çamaşırlarınızda günlerce kalıyor.

Ambalaj içerisinde 1440 ml ürün bulunuyor. Tercihinizi bu üründen yana kullanmak isterseniz, ürünü Bizim Toptan internet mağazasının yumuşatıcı kategorisinden temin edebilirsiniz. Evinizin ve işyerinizin tüm ihtiyaçlarını Bizim Toptan internet mağazasından temin ederek adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.