logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Saka Doğal Mineralli Bardak Su 200 ml 60'lı

Saka Doğal Mineralli Bardak Su 200 ml 60'lıKoli Fiyatı (60 Adet) : 72,00 TL
Birim Fiyat: 1,20 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Saka Doğal Mineralli Bardak Su 200 ml 60'lı

Saka Doğal Mineralli Bardak Su 200 Ml (60 Adet)

Saka Doğal Mineralli Bardak Su 200 Ml (60 Adet); Suyun hayati açıdan önemini bilmeyen yoktur öyle ki yemek yemesek bile gün boyunca susuz kalmadan edemeyiz doğal mineral özler içeren Saka marka su şimdi bardak şeklinde satılmaktadır. İçerisinde 60 adet bulunan bu doğal mineralli sular toptan şekilde daha uygun fiyata gelmektedir.

Yer kabuğunun derinliklerinden bir veya daha fazla kaynaklardan çıkartılan Saka marka mineralli sular birçok hastalığa da derman olmakta ve bazı böbrek taş gibi rahatsızlıklar oluşturabilecek durumlardan kaçınılması için de günde en az 2 ya da 2 buçuk litre tüketimi tavsiye edilmektedir.

Saka Doğal Mineralli Bardak Su 200 Ml (60 Adet); Kolay şekilde açılabilir ambalajı ve küçük bardak şeklinde olmasından dolayı da her yere taşınabilme kolaylığı sağlayarak gün içerisinde ihtiyacınız olan su miktarını karşılayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.