logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Besler Toz Şeker 1 kg

Besler Toz Şeker 1 kg


Adet Fiyatı : 20,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Toz Şeker 1 kg

Besler Toz Şeker 1 KG

Şeker kamışlarının yapraklarının kesilmesinden sonra işlemden geçirilen ve merdaneler arasında ezildikten sonra su püskürtülerek üretilen Besler Toz Şeker, su ile çözülen ham şekerlerin işlemler sonrasında toz şekeri haline gelmesi şeklinde üretilmektedir.

Mutfakların en temel ve vazgeçilmezler gıdaları arasında yer alan toz şekerleri kahve ve çaylarınızı tatlandırmak için kullanabilirsiniz. Ayrıca hamur işi gıdaların yapılmasında da kullanabileceğiniz toz şekerleri pasta ve kek yapımında da kullanabilirsiniz.

Toz şeker ile karışımlarınızı hazırlarken lezzetli sonuçlar elde etmek istiyorsanız yumurta ve şekeri kar beyazı bir renk alana kadar cam kasede çırpmayı deneyebilirsiniz.

Bizim Toptan güvencesi ile üretilmekte olan Besler Toz Şeker, 1 KG’lık paketler ile sizlere toz şeker kategorimiz üzerinden sunulmaktadır. İnternet mağazamız üzerinden Besler Toz Şeker siparişlerinizi verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.