logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Besler Toz Şeker 5 kg

Besler Toz Şeker 5 kg


Adet Fiyatı : 109,00 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 28.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Besler Toz Şeker 5 kg

Besler Toz Şeker

Bizim Toptan güvencesiyle üretilen Besler Toz Şeker, 5 kilogramlık polipropilen torbasında satışa sunuluyor.

İçerisinde katkı maddesi bulunmayan toz şekeri; tatlı, kek, reçel, marmelat yapımında kullanabilirsiniz. En saf gıda maddelerinden biri olan ürün ile sıcak ve soğuk içeceklerinizi tatlandırabilirsiniz.

Ayrıca kolayca sindirilebilen şeker, yüksek kalori değeri sayesinde tüketildiğinde enerji sağlıyor. Ürün yapısında beyin fonksiyonlarının artmasına yardımcı olan mineralleri barındırıyor.

Uzun raf ömrüne sahip ürünün fiziksel ve kimyasal yapısını koruması için serin ve kuru bir ortamda muhafaza edilmesi öneriliyor. Kullanımı esnasında ortamda bulunan nemi çekebileceği için toz şekerin ağzı kapalı bir kavanoz içerisinde tutulması gerekiyor.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Bizim Toptan internet mağazası aracılığı ile ürünü satın almak için hemen sepetinize ekleyin.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.