logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Finish Bulaşık Makinesi Tuzu 1,5 kg
  • resm Finish Bulaşık Makinesi Tuzu 1,5 kg

Finish Bulaşık Makinesi Tuzu 1,5 kgAdet Fiyatı : 64,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 778,80 TL
Birim Fiyat: 64,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Finish Bulaşık Makinesi Tuzu 1,5 kg

Finish Bulaşık Makinası Tuzu 1500 Gr

Bulaşık makinenizi kireçlenmeye ve kireçten kaynaklanan arızalara karşı koruma altına alan Finish Bulaşık Makinası Tuzu iri tanelidir. Sudaki kirecin bulaşık makinesi içerisinde tortu oluşturmasını ve parçaların arızalanmasını önleyen ürün aynı zamanda bulaşık makinesi performansında bir düşüş olmasını da engellemeye yardımcı olur.

Finish Bulaşık Makinası Tuzu sadece bulaşık makinelerinde kullanım içindir. Serin ve kuru bir ortamda muhafaza edilmesi durumunda birbirine yapışmaz ve uzun süreli bir kullanım şansı sunar. Ürünün cilt ile temas etmesini engellemeniz önerilir.

Ambalaj içerisinde 1500 gram bulaşık makinası tuzu bulunuyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının bulaşık deterjanı kategorisinden temin edebilirsiniz. Evinizin ve iş yerinizin temizlik malzemesi ihtiyaçlarının tamamını internet mağazasından temin edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.