logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Obaçay Karadeniz Çayı 500 g

Obaçay Karadeniz Çayı 500 g


Adet Fiyatı : 26,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Obaçay Karadeniz Çayı 500 g

Obaçay Karadeniz Çayı 500 Gr

Obaçay Karadeniz Çayı’nı içerken lezzetini fark edecek, içiminin kolay olduğunu fark edecek ve çayın gerçek tadını damaklarınızda hissedeceksiniz. Obaçay Karadeniz Çayı, özenle topladığı, işlediği çay yapraklarını kalite ve lezzet ile harmanlıyor, siz çay severlere getiriyor.

Dünya Çay Raporu’na göre Dünya’da kişi başı en çok çay tüketimi ülkemize düşüyor. Bu da Türk insanının çayı ne kadar çok sevdiğine kanıt niteliği taşıyor. Çayı sadece içecek olarak görmeyen, içmediğinde boşluğa düşen, hatta sabahları çay içmeden kendine gelemeyen, soğuk günlerde ve zamanlarda insanın içini ısıtan çay, Türk insanı için çok önemli bir yer kazanmıştır hayatlarında. Bunda ülkemizde yetişmesi önemli bir faktördür.

Dünya’nın en iyi çay yaprakları Karadeniz bölgemizde yetişiyor. Karadeniz’in has içeceği olan çayın en iyi temsillerinden olan Obaçay Karadeniz Çayı, çok sevdiğiniz çayı sofralarınıza getirmek için yaprakları toplama, kurutma, savurma gibi birtakım işlemlerden özenle geçiriyor ve sofralarınıza gelene dek özeni elinden bırakmıyor. Müşteri memnuniyeti kıstasında ilerleyen Obaçay, çay severlerin gönlünü kazanıyor.

İstenilen adette siparişi uygun fiyatlı bir şekilde Bizim Toptan’da verebilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.