logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Domestos Dağ Esintisi Çamaşır Suyu Ultra 810 g
  • resm Domestos Dağ Esintisi Çamaşır Suyu Ultra 810 g

Domestos Dağ Esintisi Çamaşır Suyu Ultra 810 gAdet Fiyatı : 32,90 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 658,00 TL
Birim Fiyat: 32,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Domestos Dağ Esintisi Çamaşır Suyu Ultra 810 g

Domestos Ultra Çamaşır Suyu Dağ Esintisi 810 Gr

Domestos Ultra Çamaşır Suyu Dağ Esintisi 810 Gr, hijyenin yüksek olması gereken mutfak, banyo ve tuvalet gibi alanlarda güvenle kullanılabilir. Güncellenmiş formülü sayesinde etkisini daha uzun süre korur. Sifon, seramik gibi kaygan yüzeylerde çekilse bile, mikroplara karşı etkili bir siperdir. Ultra ince kıvamları sayesinde maksimum hijyen ve uzun temizlik sağlar. Ayrıca banyodaki ve mutfakta kullanılan klasik yıkamadan çok daha verimlidir.

Sitemizdeki deterjan kategorilerinde ekonomik boyutta 810 g olarak tercih edilir. Büyük ebat olmaması sayesinde ideal bir raf ömrü de sunulmaktadır. Ürünü daha uzun süre kullanmanıza olanak sağlar. 45 derecelik ince bir ucu vardır ve bu da klozetin kenarlarına ve ulaşılması zor yerlere kolay erişim sağlar.

Yoğun formülü sayesinde, fayansları ve geniş alanları suyla seyrelterek kolayca temizleyebilirsiniz. Lavabolar, fayans tepsileri ve klozet kenarları gibi tüm seramik yüzeylerde doğrudan kullanılabilir. Yoğun temizlik sonrası dağ melteminin aroması, diğer markaların aksine, çevrenin güzel kokmasını sağlar. Hemen bu Domestos ürününü sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.