logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Domestos Dağ Esintisi Ultra Çamaşır Suyu 3,2 L

Domestos Dağ Esintisi Ultra Çamaşır Suyu 3,2 LAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Domestos Dağ Esintisi Ultra Çamaşır Suyu 3,2 L

Domestos Ultra Çamaşır Suyu Dağ Esintisi 3438 Kg

Domestos ultra çamaşır suyu aracılığı ile en kısa sürede evinizde hijyeni sağlayabilirsiniz. Mikroplardan tam manası ile arınmış bir ortam elde etmek isteyen kişiler için Domestos ultra tercih edilmesi gereken ilk üründür. Yapısında klasik çamaşır suyuna göre çok daha az kimyasal barındıran bu ürünün sağlık koşulları bakımından da bir zarar bulunmuyor.

Global manada bir temizlik ürününün geçmesi gereken tüm testlerden geçirilmiş ve olumlu yorum olmuş olan bu ürün uygun fiyatı ile de dikkat çekiyor. Ürünü satın alırken herhangi bir aksaklık yaşamamak için Bizim Toptan’ı tercih edinç. Hem güvenilir alışveriş hem de uygun fiyatı aynı anda elde etmenizi sağlayacak olan bu ürün anında evinize kadar gönderilecek.

Domestos Ultra Çamaşır Suyu Dağ Esintisi 3,5 Kg şeklinde paketlenmiş olmasına rağmen daha küçük ve daha yüksek boyutlarda da satın alım yapabilirsiniz. Bu konuda bir kısıtlama yer almıyor. Bizim Toptan her iki satış şeklinde de piyasada elde edebileceğiniz en uygun fiyat aralığını sunuyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.