logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ace El ve Matik Çamaşır Suyu Ultra 1 L

Ace El ve Matik Çamaşır Suyu Ultra 1 LAdet Fiyatı : 24,90 TL
Koli Fiyatı (18 Adet) : 448,20 TL
Birim Fiyat: 24,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ace El ve Matik Çamaşır Suyu Ultra 1 L

Ace El ve Matik 1 LT

Ace El ve Matik 1 litrelik şişelerinde beyazlatıcı etkisi yüksek çamaşır suyu bulunmaktadır. Hijyenik özellikleri sayesinde banyo temizliğinde de kullanabileceğiniz Ace El ve Matik, güçlü beyazlatıcı özellikleri ile çamaşırlarınızı etkili bir şekilde temizler.

Beyaz çamaşırların temizliğinde kullanabileceğiniz çamaşır suyu, yıkama işleminden sonra çamaşırlarınızın üzerinde en ufak bir leke veya iz bırakmaz. Çamaşır suyu kullanırken istenmeyen bir şekilde deri veya gözünüz ile temas olduğu takdirde bol su ile yıkayarak müdahale yapabilirsiniz.

Makinelerinizin uzun süreli performansı için çamaşır suyu kategorimizde yer alan Ace El ve Matik çamaşır sularını Bizim Toptan internet mağazamızdan sipariş verebilir ve hijyen koşullarını mekanlarınızda yerine getirebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.