logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Peros Bahar Ferahlığı Ç. Suyu Ultra 4 L

Peros Bahar Ferahlığı Ç. Suyu Ultra 4 LAdet Fiyatı : 89,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Peros Bahar Ferahlığı Ç. Suyu Ultra 4 L

Peros U.Ç.S Bahar Ferahlığı

Peros ultra çamaşır suyu bahar ferahlığı ile mikroplara karşılı etkili bir savaş açabilir, yüzeyleri, alanları derinlemesine temizleyebilirsiniz! Her yerde birçok yüzeyde istediğiniz temizlik etkisini yaratacak olan bu ürün bahar koku esansları ile üretilir. Ferahlatıcı etkisi anında hissedilmekle beraber, güçlü temizliği nedeniyle de içinizi rahatlatır!

Çamaşır suyu, eski dönemlerden beri güçlü biçimde temizlik yapmanın yöntemlerinden biridir. Birçok temizlik malzemesi yüzeysel olarak kirlere, mikroplara müdahale eder. Bu nedenle çamaşır suyu kullanımı yaygındır. Mutfak, banyo ve toplu yaşama alanlarında mikroplara karşı etkilidir! Bu gibi yerlerde hijyenik koşullar yeterince iyi olmadığında hastalık kapma olasılığı artar.

Çamaşır suyu aynı zamanda iyi bir beyazlatıcıdır. Sararmış, kararmış ve kir tutmuş yüzeylerde çamaşır suyu kısa sürede etkisini gösterir; kirler giderilir, renk beyazlaşır. Bu hem görüntü hem de hijyenik bakımdan sizi memnun eder! Çamaşır suyunu aynı zamanda temizlik ürünlerinizin iyi biçimde dezenfekte edilmesinde de kullanabilirsiniz!

Çamaşır sularının keskin kokusu çoğu insanı rahatsız eder; bu üründeki bahar esansları ile çamaşır suyu kokusunu bastırır.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.