logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Cif Çiçek Yüzey Temizleyici 750 ml

Cif Çiçek Yüzey Temizleyici 750 ml

3 Adet üzeri 21,95 TL

Adet Fiyatı : 22,45 TL
Koli Fiyatı (16 Adet) : 351,21 TL
Birim Fiyat: 21,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Cif Çiçek Yüzey Temizleyici 750 ml

Cif Tüm Yüzeyler Çiçek 750 ML

Bütün yüzeyleriniz için ideal olan Cif çiçek kokulu sprey temizleyici sayesinde tek bir ürün ile temizlik işlerinizi halledebilirsiniz. İçerisinde yer alan konsantre jel formülü ile mutfak ve banyo gibi yerlerin temizliği için ideal olan Cif spreyler mekanlarınıza çiçek ferahlığını getirir.

Çiçek kokusunun tüm mekanınızı sarmasını sağlayan Cif sprey temizleyici kremler zorlayıcı lekelere karşı son derece etkili bir çözüm sağlar. Uzun ömürlü olarak kullanabileceğiniz Cif spreylerin içerisinde 750 mililitre temizleyici bulunmaktadır.

Sprey temizleyiciler kategorimizde yer alan Cif sprey temizleyici ürününün siparişini Bizim Toptan internet mağazamız üzerinden bizlere hemen ulaştırabilirsiniz. Siparişleriniz en hızlı şekilde kapınıza kadar teslim edilmektedir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.