logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Permatik Kartela 2x48'li

Permatik Kartela 2x48'liAdet Fiyatı : 995,00 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Permatik Kartela 2x48'li

Gillette Permatik Kartela ’li

Gillette Permatik Kartela paketlerinde ’li Gillette Permatik tıraş bıçağı bulunmaktadır. Bıçakların açıları vücut tıraşlarınız için de uygundur. Taraklı koruma sistemine sahip olan Gillette Permatik ile uzun tüylerinizi tıraş etseniz dahi herhangi bir tıkanma yaşamazsınız.

Kolay bir şekilde temizlenebilen jiletler banyoda da rahat bir kullanım imkanı elde edebilmenizi sağlar. Tıraş öncesinde cildinizin temizliği için ılık bir su ile yüzünüzü yıkamayı da deneyebilirsiniz. Bu ufak işlem sonrasında cildinizi temizleyerek tıraşınıza başlayabilirsiniz.

Tıraş ürünleri kategorimizde yer alan Gillette Permatik Kartela siparişlerinizi Bizim Toptan internet mağazası üzerinden verebilirsiniz. Ekonomik paketler halinde satılan Gillette Permatik ile tıraş olmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.