logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Gillette Permatik Poşet 10'lu

Gillette Permatik Poşet 10'lu


3 Adet üzeri 99,95 TL

Adet Fiyatı : 109,96 TL
Paket Fiyatı (30 Adet) : 2998,50 TL
Birim Fiyat: 99,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Gillette Permatik Poşet 10'lu

Gilette Permatik Poşet ’lu

Gilette permatik poşet ile tıraş olmak oldukça pratik bir yöntem sunuyor! Ürün erkeklere özel olarak formüle edilmiştir. Hem vücuttaki hem de yüzdeki kılların alınması için uygundur. Özel kıl kaldıran tarakları ile de kılların alımını daha kolay hale getirmektedir. Ciltte tahrişe yol açmadan işlem yapmaya olanak sağlar.

Tıraş bıçağı kullan-at özelliklidir. Bu nedenle hem pratik hem hijyenik bir şekilde tıraş olabilmeyi sağlamaktadır. Kullan-at özelliği sayesinde kısa süreli kullanım için uygundur ve özellikle iş seyahatlerinde, tatillerde yanınızda taşınabilir. Evinizin dışında özel tıraş takımlarını yanınızda taşımaya gerek kalmaz.

Tıraş olmak için cilde uygun bir ürünün seçilmesi önem kazanır. Aksi takdirde iyi almayan tıraş bıçakları birkaç kez cilde vurmanızı gerektirdiği için ekstradan bir tahriş yaratabilmektedir. İyi bir tıraş bıçağı tek seferde güzel bir şekilde kılları alırken, nazik bir işlem gerçekleştirir.

Kısa sürede tıraş olabilmek için bu ürün uygundur. Poşetin içinde tıraş bıçağı yer almaktadır. Her yerde yanınızda bulundurabileceğiniz bu ürün size tıraş olmada rahatlık sunar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.