logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Reis Maş Fasulye 500 g

Reis Maş Fasulye 500 gAdet Fiyatı : 45,90 TL
Koli


500 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.12.2023 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Reis Maş Fasulye 500 g

Reis Royal Maş Fasülye 500 Gr

Maş fasulyesi lezzetli ve besleyici özelliği sayesinde kullanım için oldukça uygundur. Yediklerine dikkat edenler veya diyet yapanlar için bile mükemmel bir protein kaynağıdır. Gün içinde almanız gereken enerjiyi sağlarken, içeriğindeki vitamin ve protein ile güç kaybının önüne geçer.

Tüketimi, salatalar, çorbalar, zeytinyağlı yemekler ile oldukça uygundur. Reis Royal Maş Fasülye 500 Gr’ı dilediğiniz yiyeceklerle harmanlayıp 30 dakika içinde mükemmel yemekler yapmanız mümkündür. Tatlı bir lezzeti olduğu için çocuklarda severek yemektedir. Folat açısından zengin oluşu çocukların gelişimini büyük ölçüde desteklemektedir.

Hamilelik sırasında anne adaylarının demir ihtiyacına takviye özelliği sayesinde gereken besinleri karşılar. Sindirime yardımcı olur ve kan şekeri seviyesini dengede tutar. Kilo kaybına teşvik etmesi sebebiyle kullanım alanı oldukça zengindir. Ambalaj üzerindeki kullanma talimatlarını uygulayarak pişirebilir ve dilediğiniz şekilde tüketebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.