logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Reis Börülce 500 g

Reis Börülce 500 g

200 TL Alışverişe %10 İndirim

Adet Fiyatı : 22,35 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 268,22 TL
Birim Fiyat: 22,35 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 24.05.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Reis Börülce 500 g

Reis Royal Börülce 500 Gr

Güçlü renk ve lezzet ile karakterize edilen Reis Royal Börülce, çeşitli sıcak ve soğuk tariflerde kullanılabilen çok yönlü bir yiyecektir. Börülce iyi bir folat (B9 vitamini), diyet lifi ve manganez kaynağıdır. Bu nedenle yemek için en güzel besinler arasında yer alır.

Salatalarda, yemeklerde ve çeşitli mezelerde kullanım alanı oldukça yaygındır. Ayrıca bir fincan pişmiş börülcenin içinde bulunan lif oranı vücudun %45,3’ünün besin ihtiyacını karşılamaya yardımcı olduğu için hem çocuklar hem de yetişkinler için harika bir yiyecektir.

Reis Royal Börülce 500 Gr’ın yüksek lif içeriği ve lezzeti, yemekten sonra kan şekeri seviyelerinin çok hızlı yükselmesini önleyerek, şeker hastalığının tetiklenmesine yarar sağlayan direnci yok eder ve bu onu en iyi seçim haline getirir. İtalyan, Portekiz ve Türk mutfağında oldukça popüler olan Reis Royal Börülce, dilediğiniz her sıcak soğuk yemekte kullanım için kolayca hazır olur.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.