logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Obaçay Filizim 1 kg
  • resm Obaçay Filizim 1 kg

Obaçay Filizim 1 kg


Adet Fiyatı : 29,91 TL
Koli Fiyatı (6 Adet) : 179,43 TL
Birim Fiyat: 29,91 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 10.12.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Obaçay Filizim 1 kg

Obaçay Filizim 1 Kg

Çay hasat edildiğinde sadece ilk sürgünler kullanılarak hazırlanan Obaçay Filizim yalnızca 1. sınıf olan körpe çayların harmanlanması ile üretiliyor. Bu sayede taze ve çay kokusunun yoğun olduğu bir çay çeşidi ortaya çıkıyor. Ürün % 100 Türkiye’de yetişen çaylardan oluşuyor.

Obaçay Filizim körpe çaylardan elde edildiği için pek çok çay çeşidine göre daha berrak bir renge sahiptir. Aromatik kokusu ile daha keyifli bir içim sunan ürün aynı zamanda düşük toz oranına sahip. Bu yönüyle çay tiryakilerinin de öncelikli tercihi olabiliyor.

Ambalaj içerisinde 1 kg çay bulunuyor. Ürünü temin etmek için Bizim Toptan internet mağazasının çay kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Sadece tek tıkla ürünün adresinize kadar ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.