logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Nescafe 2+1 Arada 10'lu Ekonomik Paket 10*11 g

Nescafe 2+1 Arada 10'lu Ekonomik Paket 10*11 g

Sepette %5 İndirim

Adet Fiyatı : 8,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 107,44 TL
Birim Fiyat: 8,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 18.10.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Nescafe 2+1 Arada 10'lu Ekonomik Paket 10*11 g

Nescafe 2+1 Arada 10Lu Eko Paket

 

Nescafe tutkunlarına tek yapımlık olan poşet ürünler eşlik ediyor. Şöyle ki sıcak suyun içerisine karıştırarak kısa süre içerisinde hazırlayabileceğiniz poşet ürünlere yer verilmekte. Nescafe markası tarafından farklı alternatifler eşliğinde kahvelerin sunulduğu da açık durumda. Mesela 3’ü bir arada ya da 2’si bir arada gibi türleri eşliğinde kahve tutkunlarını karşılıyor.

 

Nescafe 2+1 Arada 10Lu eko paket son yılların favorisi haline gelmiştir. Nitekim şekerden uzak duranların genel olarak ikisi bir arada olan Nescafe tercihinde bulundukları açık durumda. Hatta şekerli olarak tüketenler dahi tercih ediyor. Çünkü 3’ü bir arada olan Nescafe içerisinde yoğun şeker mevcut durumda. Sonuç olarak şekerini kendisi ayarlamak isteyenler 2’si bir arada olan Nescafe tercihinde bulunabilir.

 

Bizim Toptan içerisinde 10’lu ekonomik poker şeklinde satışa hazır olan ürünler arasındadır. Satın almak isteyenlere makul fiyatlar eşlik ediyor. Bir de hızlı kargo imkanları dahilinde ürünü elde etmeniz uzun sürmez. Neticesinde kapınıza kadar gelen ürünü tüketmeye başlayabilirsiniz. Yukarıda da belirttiğimiz üzere hazırlanışı bir hayli pratik olan sıcak içecekler arasında yer almakta.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.