logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Komili Bebek Pişik Kremi 100 ml

Komili Bebek Pişik Kremi 100 ml
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Komili Bebek Pişik Kremi 100 Ml

Bebeklerin cildi ilk doğdukları andan itibaren oldukça hassas ve narindir. Bu narinliğin ve hassaslığın korunması için, Komili bebek pişik kremi 100 ml.’lik tüp ambalajında satışa sunulan ürünü tercih edebilirsiniz.

Zeytinyağı ile birleştirilen üç etkili koruma sayesinde, bebeğinizin altı pişikten ve tahriş olmaktan kurtulacaktır. Komili bebek pişik kremi, bebeğinizin cildini korumakla kalmaz, aynı zamanda bebeğinizin cilt dengesini de korur ve besler.

Boya ve zararlı madde içermeyen ve üç etkili korumasıyla bebeğinizin cildi daha da hassas ve narinleşir. Dermatolojik testlerden geçirilerek satışa sunulan ürün, düzenli kullanıldığında bebeğinizin cildinde güçlü bir bariyer oluşturarak, pişik ve tahrişlere karşı koruma kalkanı oluşturmaktadır.

Bebeklerin altı ıslak kaldığında, tahriş olmakta sıcaklık sebebiyle de kızarıklıklar oluşabilmektedir. Kullanacağınız pişik kremi sayesinde pişik ve tahriş gibi kötü sonuçlardan uzak kalan bebeğiniz daha mutlu olacaktır. İçindeki üçlü etki sayesinde bebeğinizin cildini daha da rahatlatarak mutlu olmasını sağlayan ürünü sipariş vermek için, www.bizimtoptan.com.tr online marketini ziyaret edebilirsiniz. Pişik kremi yanında farklı bebek ürünlerini de inceleyerek sipariş sepetinize ekleyebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.