logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Balparmak Süzme Çam Balı 850 g
  • resm Balparmak Süzme Çam Balı 850 g

Balparmak Süzme Çam Balı 850 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Balparmak Süzme Çam Balı

Arıların egenin çamlarından elde ettikleri ballar Balparmak Süzme Çam Balı olarak paketler halinde sizlerle buluşuyor. Kendine has tadı ve hoş kokusu ile egenin çamlarının lezzetini hissedebilirsiniz.

Balparmak süzme çam balı özenle harmanlanarak uzman güvencesi ile sofralarınızda yerini alıyor. Yüksek besin değerine sahip bu bal koyu rengi ile bilinmektedir. İçerisindeki enzimler ve vitaminler ile sağlık için oldukça yararlı olan Balparmak süzme çam balı çocukların zeka gelişimlerini de olumlu yönde etkilemektedir.

Süzme çam balı şifalı bir yiyecektir ve enerji veribi bir yapısı bulunmaktadır. Soğuk algınlığı, grip gibi rahatsızlıklarda süzme çam balını zencefil, zerdeçal ya da karabiber ile birleştirerek şifalı etkisinden yararlanabilirsiniz.

Tamamen doğal olan süzme çam balı düşük oranda şeker içerdiği için uzun süre muhafaza edilebilir. Az şekerli yapısı ile yoğun bir kıvama sahip olan süzme çam balı sofralık olarak kullanılabileceği gibi yemeklere sos olarak da kullanılabilir. Yoğun kıvamı ile tariflerinizde kullanabileceğiniz süzme çam balı tatlıların üzerinde de servis edilebilir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.