logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Ülker Bebe Bisküvi Sütlü 172 g
  • resm Ülker Bebe Bisküvi Sütlü 172 g

Ülker Bebe Bisküvi Sütlü 172 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 30.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Ülker Bebe Bisküvi Sütlü

Bebeklerin gelişimi açısından gayet mühim olan süt ve yumurta, Ülker Bebe Bisküvi Sütlü üretiminde bol miktarda kullanılıyor. Bu sayede bebeklerin gelişim sürecine destek olan bisküvi hem doyurucu hem de leziz. Bebeklerin severek tükettiği bisküvi içerisine farklı ek gıdalar da ekleyebilir, farklı mamalar hazırlayabilirsiniz.

Ülker Bebe Bisküvi Sütlü yumurta ve sütün yanı sıra 12 farklı vitamin ve 7 de mineral içeriyor. Bebeğinizin günlük vitamin ve mineral ihtiyacını gidermek için bu ürünü tercih edebilirsiniz.

Ambalaj içerisinde bebe bisküvisi bulunuyor. Her bir koli içerisinde kullanıma sunulan bu ürünü siz de tercih edebilirsiniz. Ürün Bizim Toptan internet mağazasının bebe bisküvisi kategorisinde yer alıyor. Sadece tek tıkla ürünün adresinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.