logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Puf Hindistan Cevizli 16 g 48'li

Eti Puf Hindistan Cevizli 16 g 48'liKoli Fiyatı (48 Adet) : 134,40 TL
Birim Fiyat: 2,80 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Puf Hindistan Cevizli 16 g 48'li

Eti Puf Hindistan Cevizli

Tek bir lokmasıyla tatlı ihtiyacınızı gideren ve damaklarda muhteşem bir lezzet bırakan Eti Puf Hindistan Cevizli yılların değişmeyen atıştırmalığı. Mini boyu ve hoş aromasıyla yanınızdan hiç ayırmak istemeyeceğiniz bu lezzeti çantanızda da taşıyabilirsiniz.

Eti Puf Hindistan Cevizli çıtır bir bisküvi üzerine bol miktarda marshmallow eklenmesiyle elde ediliyor. Üst bölümü ise bol miktarda hindistan cevizi ile kaplı. Lokum kıvamında hafif bir tatlı olan marshmallow hindistan cevizi ile birleştiğinde muhteşem bir lezzet şölenine dönüşüyor.

Her 100 gr içerisinde 1,8 gr lif, 3,6 g protein, 47,7 gr şeker bulunuyor. Ambalaj içerisinde ürün mevcuttur. Bizim Toptan internet mağazasının çikolata kaplamalı kategorisinde ürünü bulabilirsiniz. Kolide ürün mevcut.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.