logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker İkram Fındık Kremali Sandviç 84 g 24'lü

Ülker İkram Fındık Kremali Sandviç 84 g 24'lüKoli Fiyatı (24 Adet) : 240,00 TL
Birim Fiyat: 10,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker İkram Fındık Kremali Sandviç 84 g 24'lü

Ülker İkram Fındık Kremalı Sandviç Bisküvi

İçinde fındık kreması gizli olan dikdörtgen şekli ile fark yaratan Ülker İkram Fındık Kremalı Sandviç Bisküvi leziz bir atıştırmalık. Günün her saatinde keyifle tüketebileceğiniz bu atıştırmalık sandviç bisküviyi çay ve kahve ile beraber deneyebilirsiniz. Soğuk içecekler ile birlikte de farklı bir lezzet elde edebilirsiniz.

Ülker İkram Fındık Kremalı Sandviç Bisküvi fındık tadından hoşlananlar için doğru seçim. Çünkü ilk andan itibaren yoğun bir fındık tadı alıyorsunuz. Doyamayacağınız bu lezzeti konuklarınıza da ikram edebilirsiniz.

Bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının kremalı bisküvi kategorisi içerisinde yer alıyor. Ambalaj içerisinde ürün mevcut. Her biri paket şeklinde tüketime sunulan ürünün bir tıkla kapınıza kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.