logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker Saklıköy Çikolata ve Kremalı 100 g 18'li

Ülker Saklıköy Çikolata ve Kremalı 100 g 18'liKoli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker Saklıköy Çikolata ve Kremalı 100 g 18'li

Ülker Saklıköy Çikolata ve Sütlü Kremalı

Ülker Saklıköy Çikolata ve Sütlü Kremalı kahve ve çay keyiflerinin yanına oldukça yakışıyor. Uygun fiyatlı ve kaliteli lezzetiyle çay saatlerinizi daha keyifli hale getirmek için raflarda sizi bekliyor.

Ülker Saklıköy Çikolata ve Sütlü Kremalı kıtır bisküvi ve sütlü krema lezzetini bir arada sunmaktadır. Sıcak içeceklere batırılarak yumuşacık bir şekilde ne ya kıtır kıtır yemeyi tercih edebilirsiniz.

Oldukça doyurucu bir ürün olan Ülker Saklıköy Çikolata ve Sütlü Kremalıyı rahatlıkla ara öğünlerinizde tüketebilirsiniz. Her daim yanınızda doyurucu bir ara öğün niteliğinde gıda taşımak için Ülker Saklıköy Çikolata ve Sütlü Kremalı tercih edebilirsiniz.

Ürünü bozulmaması ve çikolatasının erimemesi için sıcaktan ve nemden uzak bir ortamda saklamalısınız. Kaliteli çikolatası ve kıvamı özenle hazırlanmış sütlü kreması ile Ülker Saklıköy size lezzetli dakikalar yaşatacak.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.