logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Ülker İkram Çikolata Kremalı Bisküvi 84 g 24'lü

Ülker İkram Çikolata Kremalı Bisküvi 84 g 24'lüKoli Fiyatı (24 Adet) : 240,00 TL
Birim Fiyat: 10,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Ülker İkram Çikolata Kremalı Bisküvi 84 g 24'lü

Ülker İkram Çikolata Kremalı Sandviç Bisküvi )

Ülker İkram Çikolata Kremalı Sandviç Bisküvi , firmanın fabrikalarında el değmeden üretildi. Son derece lezzetli olması ile dikkat çekiyor. . Korunaklı olan koli içerisinde bulunur.

Bisküvi dikdörtgen bir şekilde üretildi. İki katmanlı. Ortasında ise harika bir krema var. En lezzetli ve tatlı krema kullanıldı. Dışı ise kakao kaplı. En iyi kakao çekirdekleri öğütülerek elde edilen ürün, bisküvi üzerinde başarılı bir şekilde tercih edildi. Böylelikle oldukça özel bir tat ortaya çıktı. Bisküvi son derece taze. Tek bir ısırık sonrasında bile bunu hissetmeniz çok kolay.

İkram grubunun en özel üyelerinden birisi olan bisküvi, özellikle atıştırmalık arayan kişiler için ideal bir ürün. Ayrıca misafirlerinize hiç çekinmeden ikram edebilirsiniz. Çünkü basit ve sıradan bir tadı yok. Bir pasta kadar lezzetli. Bizim Toptan resmi internet sitesinde yer alan bisküviyi, sadece birkaç saniye içinde sipariş etmeniz mümkün.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.